هاست
خانه / دانلود نقشه / دانلود نقشه کاربری اراضی منطقه 21 تهران در محیط GIS
دانلود نقشه کاربری اراضی منطقه 21 تهران در محیط GIS

دانلود نقشه کاربری اراضی منطقه 21 تهران در محیط GIS

 منطقه 21 به صورت مثلثی کشیده در منتهی الیه غرب تهران در امتداد جاده های ارتباطی تهران – کرج تا بعد از دوراهی کاروانسراسنگی گسترده شده است . این منطقه از شمال به اتوبان تهران – کرج ، از جنوب به جاده قدیم تهران – کرج ، از شرق به مسیل کن و از غرب به امتداد شمالی – جنوبی طول جغرافیائی 51 درجه حد فاصل اتوبان و جاده قدیم کرج محدود است . همچنین ، این محدوده از شمال با منطقه 22 ، از شرق با مناطق 5و9و18 ، از غرب به شهرستان کرج و از جنوب با کمربند سبز جنوب تهران و شهرستان شهریار همجوار است ، 
      مساحت محدوده منطقه 21 بالغ بر 5156 هکتار است که 7/8 درصد مساحت کل مناطق شهر تهران بوده و درقیاس با مساحت سایر مناطق در زمره بزرگ ترین مناطق شهرداری تهران قرار دارد .
امتداد جاده مخصوص کرج در جهت شرق به غرب و نیزامتداد بزرگراه آزادگان در جهت شمال به جنوب ، به صورت لبه های مشخص ، محدوده منطقه را به چهار پهنه تقسیم کرده است که لبه های آنها خوانائی و شفافیت قابل ملاحظه ای دارند . این پهنه ها در شمال شرقی ( پهنه شماره 1 ) ، در جنوب شرقی ( پهنه شماره 2 ) ، شمال غربی ( پهنه شماره 3 ) و جنوب غربی ( پهنه شماره 4 ) قرار گرفته است و مساحت پهنه شمال شرقی 7/427 هکتار ، جنوب شرقی 2/1147 هکتار ، شمال غربی 5/1371 هکتار و جنوب غربی 2/2235 هکتار است . 

۲ نظر

  1. سلام

    تمام پارسل ها،کاربریهاشون مشخص شده؟!

  2. با سلام
    بله کاربریها مشخص است در صورت بروز مشکل با پشتیبان سایت تماس بگیرید